Menu

Kontaktoplysninger Ørslev Bjerge IF

 

 

Formand for Ørslev Bjerge IF:

Niels Christiansen, Dalstrøget 16, Bisserup, 4243 Rude

E-mail: formand@oebif.dk         Tlf. 20 82 02 59

 

 

Næstformand

Sune Rolsted , Møllebakken 32, 4200 Slagelse

Tlf. 23 80 20 61

E-mail: sunerolsted@gmail.com

 

Kasserer for Ørslev Bjerge IF:

Anna Jensen, Glænøvej 271, 4230 Skælskør

E-mail: kasserer@oebif.dk   Tlf. 30 53 26 49 

 

 

 

Gymnastik afdelingen:

Kristian Melgaard, Sønder Bjergevej 138, 4261 Dalmose 

E-mail: gymnastik@oebif.dk     Tlf. 22 99 02 76

 

  

Fodbold afdelingen:

Camilla Greis Kimer. Brambjergvej 29, Sdr. Bjerge. 4261 Dalmose 

E-mail: fodbold@oebif.dk        Tlf. 26 68 15 83

 

  

Badminton afdelingen:

Steen Christensen, Bøgelundevej 157, 4230 Skælskør

E-mail: badminton@oebif.dk   Tlf. +45 29 85 01 57

 

 

ØB´s Venner:

Henrik Karsholt, Ørslevvej 189,  4230 Skælskør

E-mail: venner@oebif.dk        Tlf. 40618323

 

 

Webmaster:

Jan Sand

Dennis Stilling

E-mail: webmaster@oebif.dk

 

 

Nyheder
03. august kl. 21:27 Gymnastiksæsonen 2020-2021 Starter snart!
Nyheder
05. juli kl. 17:27 Medlemmerne strømmer til lokal klub
Nyheder
06. juni kl. 15:20 Årsmøde i gymnastikafdelingen 9.6.2020 kl.19.30
Corona retningslinjer
16. maj kl. 20:58 Corona retningslinjer ØB Fodbold