Menu

Kontaktoplysninger Ørslev Bjerge IF

 

 

Formand for Ørslev Bjerge IF:

Kristian Melgaard. Sønderbjergevej 138, Sønder Bjerge, 4261 Dalmose

E-mail: formand@oebif.dk         Tlf. 22 99 02 76

 

 

Næstformand

Sune Rolsted , Møllebakken 32, 4200 Slagelse

Tlf. 23 80 20 61

E-mail: sunerolsted@gmail.com

 

Kasserer for Ørslev Bjerge IF:

Anna Jensen, Glænøvej 271, 4230 Skælskør

E-mail: kasserer@oebif.dk   Tlf. 30 53 26 49 

 

 

 

Gymnastik afdelingen:

Kenneth Møller Johansen. Kærvej 8, 4243 Rude

E-mail: gymnastik@oebif.dk     Tlf. 20 47 94 91

 

  

Fodbold afdelingen:

Camilla Greis Kimer. Brambjergvej 29, Sdr. Bjerge. 4261 Dalmose 

E-mail: fodbold@oebif.dk        Tlf. 26 68 15 83

 

  

Badminton afdelingen:

Steen Christensen, Bøgelundevej 157, 4230 Skælskør

E-mail: badminton@oebif.dk   Tlf. +45 29 85 01 57

 

 

ØB´s Venner:

Henrik Karsholt, Ørslevvej 189,  4230 Skælskør

E-mail: venner@oebif.dk        Tlf. 40618323

 

 

Webmaster:

Jan Sand

Dennis Stilling

E-mail: webmaster@oebif.dk

 

 

ØB´s venner
25. marts kl. 12:38 Sådan kan du støtte ØB´s venner og får reklameskilt i hallen
Badminton
09. november kl. 20:17 Motionsbadminton
Gymnastik
20. februar kl. 00:31 Gymnastikopvisning i Kirkeskovshallen
Fodbold
07. oktober kl. 10:49 Fællesskab og samarbejde har altid stået højt på listen i ØB
Luk